вівторок, 16 листопада 2010 р.

«Гроно»


Місяць жовтень та початок листопада були особливо продуктивними та насиченими в житті школи «Сяйво» . Кожен учень та вчитель відчули на собі особливе натхнення від реалізації комплексної програми духовного розвитку «Гроно», яка розпочала діяти у цьому році. 

Від захоплюючого вивчення особистості Бога до пізнання самого себе, учні крок за кроком робили особливі відкриття Божої величі і себе як творіння. Як результат, кожен клас взяв участь у прекрасній презентації «Творчий портрет класу», яка перетворилася у справжнє свято школи. 
Великою радістю для нас було також спілкування з нашими гостями з Нідерландів. Це студенти християнської педагогічної академії «De Driestar», сім’ї з містечка Нью-Леккерленд, в яких навесні проживали та навчались учні школи «Сяйво», а також представники благодійної організації Сіфра. Ці зустрічі виявилися для нас не тільки радісними, але й плідними, поскільки ми могли обмінюватись позитивним досвідом християнського навчання та виховання. (фото).

Ці дні візиту, безумовно, стануть для нас незабутніми. У школі «Сяйво» також проходила конференція за участю вчителів та керівників християнських шкіл України. Мета конференції – поширення педагогічного досвіду з питань допомоги дітям, які мають труднощі у навчанні. Вчителі мали змогу відвідати уроки математики, читання, логіки, занять з артотерапії, поділитися досвідом роботи у своїх школах. Кожен з учителів мав можливість отримати навчальні посібники: «Уроки психологічного розвитку», «Пізнай самого себе» та методичні рекомендації вчителям до проведення цих уроків, авторами яких стали вчителі нашої школи: Н.І.Ліщук, С.А. Степанюк, О.М.Нечипоренко, О.В.Ланов’юк.

Незабаром вас очікує цікава інформація від наших дітей «Здрастуй, урок!», в якій учні діляться про те, що вони думають про сучасний урок у школі.
А зараз ми вступаємо в не менш цікавий творчий період – період підготовки до великого свята – Різдва Христового.
Сподіваємось, що всі наші здібності і таланти ми можемо використати для слави Того, Хто є найважливішим у житті нашої школи – Ісуса Христа.
У нас є особливі потреби: молитися за розвиток нашої школи, фінансову підтримку та духовне зростання підростаючого покоління.
Усім Божих благословіть!