неділя, 31 березня 2013 р.

Шевченківські дні у школі

        З 11 березня по 15 березня 2013 року у нашій школі був організований історично-літературний  тиждень вшанування пам’яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка.  У навчальному закладі проведені різноманітні заходи з метою поглиблення особистих знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова.
            Приємно відмітити, що учні усіх класів активно долучилися до відзначення Шевченківських днів. У школі була організована виставка малюнків до творів Тараса Шевченка «Шевченко очима дітей».

          12 березня відбувся перегляд документального фільму для учнів 8 – 10-х класів "Великі українці. Тарас Шевченко".
          14 березня серед учнів 7-10 класів проводилася інтелектуальна гра "Найрозумніший" на тему: "Життя і творчість Т.Шевченка".


          А на завершення тематичного тижня у холі школи було проведено загальношкільне свято – літературно-музична композиція «Доля Кобзаря», під час якого учні 5-9 класів показали інсценівки про життя Тараса Григоровича, декламували вірші поета, співали пісень, а також переглянули мультимедійну презентацію про життя і творчість поета.

8 клас заспівали "Реве та стогне Дніпр широкий..."

5-й клас заспівали "Садок вишневий коло хати"
Віктор Нечипоренко, учень 5 класу, у ролі малого Тарасика

інсенізація "Зустріч малого Тараса із Оксаною" у ролях: Ульяна Ремізовська(7 кл.) та Вітя Нечипоренко(5 кл)
7 кл. заспівали "Думи мої, думи мої"
Зустріч із літературними героями творів Т.Г.Шевченка: "Лілея" (Ярош Марина - 9 кл.); "Катерина" (Настя Кравченко - 9 кл.); "Перебендя"(Тимофій Бондарчук -4 кл. та Славік Тюрин - 8 кл.); "Наймичка"(Марія Кузмінчук та Богдан Марков - 9 кл.)
     На загальношкільній лінійці при підведенні підсумків тематичного тижня були відзначені  дипломами школярі, які брали найактивнішу участь у заходах Шевченківських днів. Їх нагороджено невеличкими подарунками.