пʼятниця, 18 березня 2016 р.

Тиждень української мови та літератури 2016Згідно зі шкільним планом роботи на 2015-2016 н.р. з 29 лютого по 4 березня у нашій школі проходив тиждень української мови та літератури. Мета проведення тижня полягала в підвищенні загальної мовної культури, прищепленні любові до української мови.     
26 лютого пройшла загальношкільна лінійка, на якій вчитель української мови та літератури О.М. Ільєнко урочисто оголосила про відкриття Тижня української мови, ознайомила з основними заходами, закликала брати активну участь як учнів, так і вчителів. 

Протягом тижня було проведено ряд виховних заходів. Розпочався тиждень переглядом фільму "Пишаюся Україною" та тематичною книжковою виставкою до 145-річчя від дня народження Лесі Українки та 200-річчя від дня народження І.Франка, яка була організована вчителем української літератури Харчук Аллою Олегівною.Цього ж тижня, у вівторок, серед учнів 10 класу вчителем української мови та літератури Г.П. Шостенко було проведено конкурс на кращий твір-роздум "Зоряна тріада українського письменства".


У середу, 2 березня, відбувся творчий конкурс, у якому взяли участь учні 1-4, 5-7, 8-10 класів, прочитавши віночок українських поезій. Переможцями конкурсу стали:
Клименко Леонід (4 клас), Железнякова Валентина (4 клас), Нечипоренко Марія (6 клас), Панкєєва Маргарита (7 клас), Павлюк Лілія (7 клас), Яричевська Ірина (8 клас).                       
У четвер, 3 березня, в школі вперше проходив день української вишиванки. 
Учні середньої школи організували виставку стіннівок-колажів "Мова - ДНК народу"3 березня 2016 року, у Всесвітній день письменника, відбулася VIІ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник». Щороку учні нашого навчального закладу  є активними учасниками конкурсу.


Завершився тиждень підведенням підсумків, нагородженням переможців дипломами та грамотами, а також було презентовано відеозвіт.